Gjithë çfarë nuk u pa nga dasma magjepsëse e Robin dhe Marigona Krasniqit

By

Robin Krasniqi dhe Marigona Krasniqi janë martuar dhe ceremonia e dasmës pak ditë më parë ishte si një përrallë.

Fillimi i javës na gjeti me dasmën më të madhe të kësaj kohe dhe kamera e Prive ishte aty për të kapur magjinë.

Ndiqni të plotë materialin e përgatitur në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm