E diela sportive e Tunës me familje – edhe Robert Berisha i bën like

By

Këngëtarja e famshme Tuna Sejdiu, pasi publikoi albumin e ri Fortuna dhe i bëri të gjithë të flasin për të, ka gjetur kohë për rekreacion me familje.

Tuna bashkë me Patrisin dhe Tianin e kanë kaluar një ditë të bukur në hiking dhe bashkë, ata duken tejet të lumtur në të dielën sportive.

Madje, kësaj fotografie të publikuar nga Patrisi në Instagram, like i ka bërë edhe Robert Berisha, i cili kohë më parë kishte folur publikisht për problemet familjare me Tunën.

Përndryshe Tuna dhe Patrisi kanë më shumë se dy vjet në lidhje, ndërsa romanca e tyre është bekuar me ardhjen e Tianit në jetë që është fëmija i vetëm i ciftit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm