Fotografia nudo që bëri xhiron e rrjetit, Alban Ramosaj sqaron pse e publikoi

By

Këngëtari i njohur shqiptar Alban Ramosaj, ishte këtë mbrëmje i ftuari i Alaudin Hamitit në emisionin Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova.

Ai përveç zhvillimeve në karrierën e tij artistike dhe planeve për të ikur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka folur edhe për jetën e tij personale.

Ramosaj po ashtu, është pyetur për fotografinë e tij kontraverse ku doli krejtësisht nudo në Instagram.

View this post on Instagram

@albanramosaj guxon 😲 Nder burrat e pare shqiptare qe del zhveshur. Lajmi i plote ne bio ☝️☝️☝️

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Një gjë të tillë asnjë burrë shqiptar s’e kishte bërë më herët, ndërsa mbrëmë në NIN, ai ka thënë se atë fotografi e ka publikuar ngase nuk ka komplekse.

“Unë bëj çkado që më bën të ndjehem vetvetja. Nuk kam komplekse”, ka thënë Ramosaj.

Artikuj të ngjashëm