E dëgjuat bashkëpunimin e ri të Gjikos? (VIDEO)

By

“Ehemmm”, titullohet projekti muzikor që solli në bashkëpunim Gjikon dhe Mak Zogaj.

Kënga e cila u punua në studion e BigBang, u publikua e shoqëruar me videoklip, ndërsa për tekstin e këngës u kujdesën të dy artistët.

Për ju që nuk e keni dëgjuar ende, të plotë e gjeni në linkun e mëposhtëm. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm