Çka bleu Elinel me para ta reperit Drake?

By

‘E bleva me pare t’Drake-it’, tha Elinel për një Lamborghini të bardhë.

Por, ky përshkrimi ishte thjesht një shaka, pasi që makina luksoze është pjesë e klipit të ri të reperit i cili së fundmi ishte në ballinat e mediave rozë për shkak të lajmit se Drake ia vodhi stilin në një këngë të tij të re.

Elinel po vjen në bashkëpunim me DJ PM dhe DJ Dagz, për këngën ‘Gangsta’ i cili pritet të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm