Dyshja e famshme do të bëhen prindër për herë të parë

By

John Mulaney dhe aktorja amerikane Olivia Munn janë në pritje të fëmijës së parë të tyre.

Komediani konfirmoi lajmet e shtatzënisë së aktores të martën në “Late Night with Seth Meyers” ndërsa diskutonte vitin e tij plot ngjarje dhe lidhjen e tyre.

“Unë shkova përsëri në rehabilitim, këtë herë për dy muaj. Dola jashtë në shkurt. Kam jetuar një jetë të qetë për një muaj e gjysmë, pastaj, në pranverë, shkova në Los Angeles dhe takova dhe fillova të takohesha me një grua të mrekullueshme të quajtur Olivia”.

“Më në fund, ne jemi duke bërë një fëmijë së bashku. Isha nervoz kur do të thosha lajmin. Do të bëhem baba”.

Një burim i tha ekskluzivisht Page Six se çifti janë të kënaqur nga lajmi, i cili vjen më pak se katër muaj pasi romanca e tyre u zbulua për herë të parë.

Marrëdhënia e tyre thuhet se do të jetë e fortë pasi Page Six zbuloi në maj se John Mulaney po divorcohej nga gruaja e tij prej gjashtë vitesh, Tendler, pas qëndrimit të tij 60-ditor në rehabilitim për abuzim me substancat.

“Unë jam zemërthyer që John ka vendosur t’i japë fund martesës sonë,” tha ajo në një deklaratë pasi u bë e ditur ndarja e tyre. “I uroj atij mbështetje dhe sukses ndërsa vazhdon shërimin e tij”.

 

Artikuj të ngjashëm