Butrint Imeri publikon një video shumë qesharake të fansave

By

Butrinti vlerëson shumë humorin e fansave të tij që i dërguan një video duke vallëzuar drejt adresës së tij.

Këngëtari publikoi këngën “M’ke rrejt” në më pas se një muaj dhe projekti rezultoi të ishte një hit i vërtetë.

Të shumtë ishin ndjekësit dhe fansat që publikonin video të tyre duke vallëzuar, mirëpo një grup prej tre djemsh e bënë Butrintit të qeshë shumë.

Videoja që ai postoi në llogarinë e tij në Instagram, paraqet tre djem të cilët vallëzojnë me lëvizjet e këngëtarit në videoklipin e projektit. /Prive.al

View this post on Instagram

HAHAHAHAHAHA 😱👏🏻👏🏻👏🏻

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Artikuj të ngjashëm