Në ditë e re, një Loredana e re

By

Në javët e fundit ajo është paraqitur me flokë të shkurtër ngjyrë mjaltë, më pas u bë brune.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Kjo nuk ishte e fundit për reperen e cila disa ditë provoi edhe flokët kaçurrela.

View this post on Instagram

A post shared by Loredana (@loredana)

Së fundmi Loredana vizitoi sallonin e parukerisë për një ndryshim të radhës.

Ajo vendosi që kësaj here të mbajë flokë të gjatë dhe një nuancë bruneje në të kuqërremtë.

Më poshtë mund të shihni rezultatin e saj të ri. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm