Osman Azemi deklaron hapur: “Me Gjylen”

By

Finalja e madhe po afron dhe shumë tashmë kanë zgjedhur edhe fituesin e tyre.

Aktori i mirënjohur Osman Azemi që u bë i njohur me rolin e tij në shfaqjen “Stupcat” ka publikuar në Instagram edhe banoren që do ta shohë fituese të BBVK.

Azemi ka publikuar nëj fotografi në llogarinë e tij në Instagram duke shkruar “Me Gjylen” dukë bërë të ditur se po përkrah Juliana Nurën për fituesen e edicionit të parë të BBVK. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm