Mungoi gjatë në skenë, Adelina Thaçi justifikohet për pauzën!

By

Këngëtare me talent të pakontestueshëm!

Por Adelina Thaçi një kohë të gjatë nuk e shfrytëzoi zërin e saj për të sjellë muzikë të bukur, duke u munguar skenës kosovare për shumë vjet.

Pas një kohe, këngëtarja u rrëfye sërish për Prive dhe kësaj here fokusi ishte te karriera e saj dhe planet e së ardhmes.

Këngëtarja që po përgatit një album me disa përpunime të këngëve të saja të vjetra, u justifikua për pauzën e gjatë skenike, duke thënë se një “pushim” i tillë i nevojitet çdo artisti dhe secili ka nevojë të largohet nga skena.

Sipas saj këtë e bëjnë edhe artistët perëndimorë. /Prive.al

Ndiqeni të plotë intervistën në Prive…

Artikuj të ngjashëm