Leonora, mrekullia shqiptare e grimit permanent (FOTO)

By

Në kohët ku po jetojmë, shqiptarët po na bëjnë krenarë në çdo fushë.

Nga arti e deri tek sporti, bashkëkombësit tanë në botë po shkëlqejnë me performancën e tyre.

Por, prapa shtresës që shohim shpesh, shumë emra të tjerë në prapaskenë dhe pa shumë zhurmë, shkëlqejnë!

Në këtë kategori hyn Leonora, një artiste në Zvicër që bën namin me shërbimet që ofron.

Si një sipërmarrëse e suksesshme, Leonora ka arritur të ndërtojë brendin e saj

‘Swisscolor’ që ofron shërbime të permanent make-up në vetulla e pigmentim të buzëve.
Krahas shërbimeve që ofron, Leonora është shndërruar në pikë reference edhe si trajnere nëpër të cilën kalojnë shumë aspirantë të fushës që duan të ndjekin rrugën e saj.

Leonorën, e cila përbën shqiptaren e vetme trajnere në atë që njihet si grim permenant mund ta ndjekim bashkë me punën e saj në rrjetin social Instagram, aty ku bën namin e ku ka pothuajse njëqind mijë ndjekës. /Prive

Artikuj të ngjashëm