Dy artistët shqiptar bashkohen për duetin e tyre të parë

By

Albatrit Muqiqi dhe Soni Malaj kanë bashkuar forcat për duetin e tyre të parë muzikor.

Këtë e bënë të ditur përmes një postimi në Instagram.

Ata ndanë një video nga xhirimet e klipit të këngës, e cila do të lansohet shumë shpejt.

Ne mezi po presim për t’i dëgjuar, po ju? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm