5 muaj pa të: Beatrix Ramosaj ramosaj flet për ndarjen e saj nga…

By

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj, po del të jetë mjaft e vendosur në qëillimet të cilat ia ka vënë vetes.

Këtë na dëshmon më së miri ngjarja e fundit e cila ka të bëjë pikërisht me vendosmërinë e saj.

Bëhet fjalë për cigaren, me të cilën Trixa sot ka mbushur 5 muaj që kur ka ndarë rrugët.

Edhe pse po i jep shumë vëmendje ditëve të kësaj ndarjeje dhe kohës kur është marrë ky vendim  ajo po tregon se nuk e ka ndërmend të kthehet prapa dhe se vendimi që morri kohë më parë po vazhdon të respektohet. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm