Duhet ta shihni se si Valdrin Sahiti kujdeset për vajzën e tij (VIDEO)

By

Dizajneri i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, është baba i një vajze e quajtur Bella.

Ai dhe bashkëshortja e tij Edita, u bënë prindër për herë të parë disa vjet më parë dhe videoja e mëposhtme dëshmon se sa baba I përkushtuar është Sahiti.

Nga karantina e tij, për emisionin Prive, dizajneri na prezantoi pak nga shtëpia e tij, koleksioni i rrobave dhe librave por edhe kujdesin e tij ndaj vajzës.

Klikoni videon për të parë se si ai përkujdeset për Bellën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm