TBA NË HISTORINË BOTËRORE TË ‘’HIP HOPIT’’

By

“The Bloody Alboz” janë një ndër grupet më të njohura shqiptare të repit. E për këtë zhanër lirisht
mund të krenohemi e të themi se jemi ndër më të mirët në Europë por jo vetëm…
E këtë nuk e themi vetëm ne.
Këtë e thonë edhe të huajt pas shumë klasifikimeve të larta për Hip Hop-in shqiptar vjen një tjetër lajm i
mirë.
“TBA” është grupi që është bërë pjesë e një libri që flet 100% për këtë zhanër dhe ka emrin “HIP HOP”.
Brenda librit është përmendur edhe i pari i grupit, Unikkatil./Prive.al

Artikuj të ngjashëm