I patë si shkëlqyen Victoria dhe David Backham në dasmën e Ramos?

By

Victoria Beckham veshi një fustan të bardhë me shkronja për dasmën e bashkëlojtarit të bashkëshortit të saj David Beckham, transmeton Klan Kosova.

45 vjeçarja dhe ish-futbollisti 44 vjeçaqr, dukeshin shumë elegantë për martesën e Sergio Ramos me Pilar Rubio, në Seville, Spanjë.

Victoria kishte fustanin e ngjashëm me atë të Meghan Markle ndërkaq David veshi një kostum blu të gjatë prapa.

Artikuj të ngjashëm