PSE E MBYLLËN GOJËN VEDAT BAJRAMI E ERMAL MAMAQI?!

By

komedianë shumë të njohur të skenës shqiptare Vedat Bajrami dhe Ermal Mamaqi janë shoqëruar sot me njëri-tjetrin.

Por nuk dihet nëse ky ishte takim shoqërie apo pune sepse ata nuk kanë treguar asgjë, madje kanë mbyllur gojën.

Kemi një “ide” po s’më le ky ta them – është shkrimi që e shoqëron fotografinë e publikuar nga Mamaqi.

A do i bashkohet Ermali ndonjë skeqi të Stupcave, mbetet të shihet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm