Grimeri shqiptar Mario i uroi ditëlindjen, por si do reagojë Kylie Jenner pasi të shoh këtë foto?

By

Ai është miku më i mirë i familjes Kardashian. Grimeri shqiptar me famë botërore, ka pothuajse një dekadë që ka qenë make up artisti i familjes së famshme Kardashian.

Gjithnjë duke punuar bashkë me Kim Kardashian, ai ka qenë prapa shumë trendeve që ajo i sillte për publikun. Duke qenë kaq afër më Kim ai ka arritur që të depërtojë në familje dhe të jetë jo vetëm bashkëpunëtor po edhe mik i mirë i tyre.

Image result for mario dedivanovic kylie jenner

Kylie Jenner tani ka festuar ditëlindjen e 22-të, festa e së cilës ende po vazhdon dikun në detin e Italisë në jahtin superluksoz 200 milionë dollarësh.

Edhe Mario ka shfrytëzuar rastin që t’i urojë ditëlindjen asaj më një postim në Instastory. Ajo që na bëri përshtypje ishte se ajo foto ishte shkrepur në kohën kur Kylie ishte më e re, ose koha e pre-operacioneve të saj e cila ende nuk i ka pranuar t’i ketë bërë.

Meqenëse se Kylie është një vajzë që fiton bukën e gojës më imazhin e saj, a thua si do ndjehet kur të shohë këtë foto? /Prive.al

kylie-1.jpg

 

 

Artikuj të ngjashëm