Mozzik publikon këngën “Zemra ime”

By

Pas “Dhelpër dinake”, projekt i cili u përfol tej mase shumë në rrjete sociale e media Mozzik po rikthehet prapë me një tjetër projekt.

Ditën e djeshme, orë para se të publikohej projekti, Mozzik shkroi në Instagram se projekti i ri me të cilin po vi do jetë komplet ndryshe dhe shumë më prekës.

Ai në njoftimin e bërë kishte shkruar “Kur t’bohet ora 00:00 publikohet 1 projekt , 1 kong , 1 videoklip qe se kom bo ma heret…100% keni me gjet veten secili/a 00:00”.

Ndiqni projektin e plotë të artistit duke klikuar në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm