Ja si dukeshin para 7 vitesh burrat e dy prej këngëtareve më të njohura shqiptare

By

Se koha po kalon shumë shpejt e bashk me të po ndryshojmë edhe ne si në pamje ashtu edhe në personalitet kjo është më se evidente.

Ndryshimeve të tilla nuk mund ti ikin as fytyrat tona publike derisa dy prej tyre kanë vendosur të na pasqyrojnë një ndryshim të tillë rikthejnë 7 vite më përpara.

Bëhet fjalë për Robert dhe Patris Berishën të cilët ripublikuan një fotografi të postuar 7 vite më parë ku në të shihej edhe vëllaui i tyre i madh me dy vajzat e tij.

Që nga ajo kohë shumçka ka ndryshuar e të pasurit një të dashur këngëtare duket se i ka pëlqyer edhe Patrisit i cili ka ndjekur hapat e vëllaut teksa së fundmi është lidhur me këngëtaren Tuna me të cilën po presin edhe një fëmijë.

Fotografia e mëposhtme tregon qartë ndryshimin që ka ndodhur me ta qysh nga ajo kohë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm