U bë virale në TikTok, Albatrit Muqiqi rikrijon këngën e tij të vjetër

By

Kënga “Edhe pak” e lamsuar gati një dekadë më parë u bë virale muajve të fundit në TikTok dhe artisti foli për përshtypjet e tia sa i përket kësaj surprize të këndshme disa javë në Prive.

AI pas një pauzë u rikthye me intervista dhe këtë e bëri në Prive në “25 pyetjet”.

Ndiqni më poshtë intervistën e tij të plotë.

Ndërkaq, një lajm i mirë vjen nga artisti i cili po rikrijon këngën që u ri-aktualizua si hiti i videove në TikTok.

Rikrijimi i “Edhe pak” do të lansohet së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm