Jennifer Lopez flet për thashethemet e lidhjes me Ben Affleck

By

Pavarësisht raporteve të mediave se Lopez u ofendua nga komentet e Affleck në lidhje me ish-bashkëshorten e tij, Jennifer Garner, gjatë një interviste të fundit me Howard Stern, këngëtarja tha se thashethemet janë krejtësisht të pabaza.

“Kjo histori thjesht nuk është e vërtetë,” i tha Lopez ekskluzivisht revistës “People”. “Nuk është ashtu siç ndihem,” pohoi ajo.

Ajo shton për Affleck, me të cilin ringjalli romancën në fillim të këtij viti, “Nuk mund të kisha më shumë respekt për Benin si baba, bashkëprind dhe person”.

Nga ana e tij, Affleck, i cili dha një intervistë, të sinqertë për famën, dashurinë, prindërimin dhe luftën e tij të së kaluarës me alkoolizmin, aktori foli për kohën në jetën e tij kur martesa e tij me Garner po lëkundej, duke thënë brenda një pike më të gjerë, “pjesë se pse fillova të pi… sepse isha i bllokuar”.

Affleck e bëri të qartë në një intervistë të mëvonshme në Jimmy Kimmel Live!  se ai “nuk do të donte kurrë që fëmijët e mi të mendonin se unë do të thoja ndonjëherë një fjalë të keqe për nënën e tyre”.

Lopez, është plotësisht mbështetëse e Affleck dhe mendon se çdo karakterizim negativ – si i tij ashtu edhe për thashethemet se ajo ishte e zemëruar me të për intervistën e Stern – janë të pavërteta.

Një burim i afërt me çiftin thotë se dyshja janë “në një hapësirë ​​vërtet të mrekullueshme dhe vërtet të lumtur”.

Artikuj të ngjashëm