Dua Lipa i del kundër kryeminsitrit britanik

By

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, ka dalë kundër kryeministrit britanik, Boris Johnson.

Ai ka vendosur ta shpërndajë parlamentin në prag të Brex-it dhe kjo gjë nuk i ka pëlqyer aspak artistes.

Këngëtarja ka publikuar një fotografi të Johnson-it si shkatërruesi i demokracisë në vend të cilë ju mund ta shihni më poshtë.

Ndryshe, Dua sapo festoi ditëlindjen e 24-të me të dashurin, miqtë dhe familjen.

Artikuj të ngjashëm