Sot është ditë e veçantë për familjen e Shyhrete Behlulit (FOTO)

By

Sot është një ditë e veçantë në familjen e këngëtares Shyhrete Behluli.

Kjo për shkak se mbesa e saj e vogël Matina feston 1 vjetorin e lindjes.

Këngëtarja hyri në Instagram për të postuar një fotografi të Matinës dhe për ta uruar atë publikisht.

“Urime ditëlindja e parë, o mjalta jonë”, kanë qenë fjalët e Shyhretes në mbishkrimin e fotografisë.

Gjithashtu urimi për ditëlindjen e parë nuk ka munguar as nga e ëma Learta, e cila shkroi:

“Matina, gëzuar ditëlindjen e parë princesha e nanës”.

Shumë urime. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm