Roza po dominon këtë verë (FOTO)

By

Ngjyrës rozë nuk mund t’i themi edhe aq lehtë jo!

Është elegante, femërore dhe e butë, andaj edhe preferohet shumë nga vajzat  dhe gratë.

Funksionon edhe në dalje të thjesha, njonje fustan nga pambuku rozë e hapur apo edhe për daljet natën me rozë të ndezur të guximshme. Gjithashtu fustanet elegante në rozë të hapur – në veçanti ato të mëndafshtat duken tejet bukur.

Më poshtë i gjeni të preferuarat tona.

 

Artikuj të ngjashëm