Ja sa kushtoi e gjithë veshja në foton e fundit të Nora Istrefit

By

Këto ditë këngëtarja shumë e dashur, Nora Istrefi ka publikuar disa foto të reja në llogarinë e saj në Instagram.

E fundit që ajo publikoi ishte sot, ku shfaqet me një fustan të gjatë dhe një palë vath të mëdhenj.

Sipas llogarisë së @what.they.wearing në Instagram, veshja e Norës nuk ishte pak e kushtueshme.

Fustani nga Alessandra Rich ‘Metallic Gold Tweed Dress ‘, kushtoi rreth 3,650 euro, dhe vathët nga e njëjta markë që kushtojnë rreth 465 euro.

Artikuj të ngjashëm