Diana Avdiu mahnitë me elegancë në imazhet e fundit

By

Ish Miss Kosova, Diana Avdiu, është ndër femrat më të bukura e më elegante që ka skena jonë.

Përveç se ka një bukuri që mbërrin të gjitha standardet, Diana shquhet edhe për mençuri dhe këtë e ka dëshmuar me intervistat e saja ndër vite.

Mund të kemi parë shumë imazhe të sajat ngado, por çka mund të thuhet e re, është se ajo po zbukurohet dita ditës e më shumë.

Në imazhet e fundit të realizuara nga fotografi Endrit Mërtiri, ajo është sinonim i elegancës së pastër. /Prive.al

Repost from @tarikedizofficial using @RepostRegramApp – So excited , new collection is online www.tarikediz.com

A post shared by Diana Avdiu (@thatdianaavdiu) on

Artikuj të ngjashëm