Dua feston ditëlindjen, babai i saj emocionon me urimin

By

Dua Lipa sot feston ditëlindjen.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore mori një super urim nga babai i saj, Dukagjini, i cili njëkohësisht menaxhon vajzën e tij për shumë gjëra.

Ai ka postuar fotografi me yllin duke shkruar: Urime ditëlindjen dashuria ime. Vazhdo të shkëlqesh dhe kurrë mos ndalo të jesh e mrekullueshme. Të dua’.

Dua sot është njëra ndër artistet më të dëgjuara në botë duke bërë krenarë gjithë shqiptarët.

Urime!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm