E dashura potenciale e Endritit nis lojen me mediat! (FOTO)

By

Emri i vajzës nga Prishtina, Drita Stublla dhe djalit të presidentit Thaçi ditët e fundit kanë qenë temë kryesore në mediat rozë.

Pas raportimit të Prive.al nga burime të sigurta mbi lidhjen në fjalë u hodhën shumë hipoteza teksa emri i tyre vazhdoi të shihej në shumë artikuj të ndryshëm ndonëse pa ndonjë arsye tjetër.

Eh kur tashmë është shndërruar në një person mediatik, Drita merr frerët në dorë duke nisur të krijojë edhe vet dyshimet për këtë lidhje.

Ajo në profilin e saj në Snapchat publikoi një fotografi ku shihej teksa darkonte me një djalë e ku kishte shkruar si mbishkrim “E❤️“.

Duket se tashmë loja mediatike e Dritës veçse ka filluar dhe se postime të dilla mund të hasim tash e tutje shumë shpesh tek profilet e saj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm