Dëgjoni pak nga dueti mes Azet dhe Dhurata Dorës (VIDEO)

By

Në fillim të muajit Dhjetor, reperi Azet mërziti fansat me lajmin se do të tërhiqet nga muzika për një kohë duke lënë anash koncertet dhe projektet e reja muzikore për t’i kushtuar më shumë kohë familjes.

Megjithatë, të paktën edhe për një kohë, ai do jetë aktiv dhe madje shumë shpejt do të sjellë një super bashkëpunim.

Përmes rrjeteve sociale, ai ka konfirmuar duetin me Dhurata Dorën.

Siç e ka bërë traditë, ai ka publikuar një sekuencë të shkurtër krah Dhuratës.

Duket se ngjitja e përbashkët në skenë në ‘Redbull Soundclash’ dhe energjia e mirë mes dyshes e ka përshpejtuar këtë bashkëpunim në gjuhën gjermane që premton se do jetë një super hit! /Prive.al

View this post on Instagram

Uff!!! @dhuratadora 🔥 🚨 🥳🤯🇦🇱

A post shared by AZET (@kmn_azet) on

Artikuj të ngjashëm