Prive këtë të shtunë: Ekskluzivitete me shumicë (VIDEO)

By

Të shtunën në ora 19:00 Klan Kosova do të jetë pranë jush me emisionin Prive.

Si gjithmonë edhe në këtë edicion ekipi i emisionit me moderatore Liberta Spahiun, sjellë ekskluzivitete dhe plot të pathëna për yjet shqiptarë.

Adelina Ismaili flet për qëndrimin e saj për të mbrojtur të drejtat e komunitetit LGBTI në Kosovë, e kësaj here në intervistë vjen edhe Genta Ismaili.

Ndërsa Engjëllusha Salihu tregon se cili do ishte djali i ëndrrave për të, derisa Besart Halimi përfundimisht rrëfen nëse ka apo jo krizë në martesën e tij.

Ndiqeni e kënaquni me Prive.

Artikuj të ngjashëm