Donaldi në Prekaz, ja çfarë dhurate mori (VIDEO)

By

Donald Veshaj ka shkuar sot në Prekaz për ta dërguar portretin e Adem Jasharit të cilin e punoi sa ishte brenda shtëpisë së Big Brother.

Ai dhe vëllai i tij Romeo nderuan familjen Jasharaj duke bërë homazhe dhe më pas takuan Bekim Jasharin.

Aktori poashtu pranoi një figurë të Adem Jasharit dhe librin që tregon historinë e familjes Jasharaj.

Më poshtë pamjet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm