Blero sot ka një surprizë: Një tjetër bashkëpunim publikohet sot?!

By

Para disa javëve publikoi duetin me Albulena Ukaj, në këngën ‘Mbylli sytë’ por që nuk qëndroi shumë në YouTube dhe u zëvendësua me versionin solo.

Por, mesa duket Blero sot do të publikoj një tjetër këngë, bazuar në atë se çfarë ka shkruar në Instagram.

Sipas tij, sonte do të ketë diçka që sipas të dhënave del të jetë një bashkëpunim me një këngëtar tjetër.

Se me çfarë do të na surprizoj Blero, mbetet të shihet pak orë më vonë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm