Dyshet e estradës

By

Jemi mësuar që rrugëtimin e shumë prej këngëtarëve tanë ta ndjekim në dyshe, gjë që në estradën tonë ka ndodhur shumë shpesh që të kemi dyndje të dysheve gjë që ka qenë më shumë e dukshme në anën e repit.

Shumë prej tyre patën suksese të jashtëzakonshme dhe ende mbahen mend.

Një përmbëledhje shkurtër e këtyre dysheve përmban disa emra që disa tanimë nuk janë pjesë e show bizit.

Ritmi i Rrugës i përbërë nga Memli Krasniqi dhe Arbër Reci.

Hija e Jetës nga Fatmir Miftari dhe Murat Abazi.

Tingulli i 3nt nga Getoar Selimi dhe Agon Amiga.

Viagra dhe Mc Mimo ose ndryshe Orik Drançolli dhe Mimoza Abdullahi.

Skillz, Skivi dhe Ledri.

Dj Blunt dhe Real 1.

Vig Poppa dhe Lumi B.

Duket se ka shumë dyshe në estradën tonë që kanë lënë gjurmë në shqisat e dëgjimit të adhuruesve të këngëve të tyre. / prive.al

Artikuj të ngjashëm