Don Xhoni ndahet nga modelja ruse përmes një mesazhi?

By

Don Xhoni dhe modelja ruse, Ariana Lirey janë ndarë pas disa muajsh lidhje.

Ndarja e tij nga modelja ishte padyshim ndër ngjarjet që u servua gjatë javës për publikun në mënyrë të detajuar.

Por për ndarjen reperit nuk i është dashur shumë kohë. Pas disa debateve në distancë ai ka vendosuar që t’i japë fund lidhjes në mënyrë virtuale përmes një mesazhi.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm