Anxhela Peristeri po martohet në Las Vegas?

By

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri  ka qenë gjithmonë hermetike sa i përket jetës private.

Muajin e kaluar Prive zbuloi se këngëtarja tash e disa vite është në një lidhje dashurie dhe së shpejti ajo do ta kurorëzojë lidhjen e saj me martesë.

Burime nga Prive bëjnë të ditur se ajo dhe i dashuri i saj do t’i thonë ‘Po’ njëri -tjetrit në Las Vegas.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë detaje. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm