Don Phenom publikon albumin (VIDEO)

By

Ashtu siç edhe pati njoftuar muaj më parë, Don Phenom ka lansuar albumin e tij të ri me titull “Kumara”.

Të gjitha këngët tani i gjeni në YouTube dhe kjo nuk është e tëra.

Ai publikoi edhe dy videoklipe veçmas “Viti 2018” dhe “Shkune”.

Madje në këtë të fundit, shfaqet edhe prezantuesja e njohur shqiptare, Roza Lati.

Më poshtë mund t’I shihni projektet me klip e më pas t’i dëgjoni këngët e reperit në YouTube për të cilat është punuar një kohë të gjatë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm