Nga ky Shën Valentin Gjiko do të ketë këtë kujtim përjetësisht

By

Sot dashuria ishte kryefjala e ditës për ditën e të dashuruarve, Shën Valentini.

Gjiko Elita dhe vogelushi i tyre udhëtuan për në Verona të Italisë, njëjtë sikur në vitin 2018.

E tani Gjiko ka një kujtim që përjetësisht do të shënjojë këtë udhëtim të familjes.

Ai ka bërë një tatuash të ri që paraqet familjen e tij të vogël. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm