Don Phenom po bëhet baba (FOTO)

By

Don Phenom po bëhet baba.

Reperi i njohur shqiptar dhe e dashura e tij Anxhi, janë në pritje të një fëmije i cili vjen në jetë gjatë vitit tjetër.

Lajmin e ka zbuluar e dashura e tij përmes një fotografie të postuar në Instagram, ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Don Phenom nuk ka folur ende për shtatzëninë e të dashurës megjithatë, lajmi se të dy janë në një lidhje u zbulua kohë më parë nga Anxhi përmes një fotografie romantike në Instagram.

Urime çiftit të ri./Prive.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @anxhii_dema

Artikuj të ngjashëm