Liberta Spahiu ndan eksperiencën e saj me COVID-19

By

Ndonëse nuk e zbuloi përmes rrjeteve sociale si shumë të tjerë, Liberta Spahiu ka folur për eksperiencën e saj me COVID-19, në një bashkëbisedim me Lena Kryeziu Bokshin.

Moderatorja e njohur shqiptare tregoi se çfarë simptoma kishte dhe si e kaloi këtë periudhë.

Në videon e mëposhtme, Liberta flet për koronavirusin dhe përveç kësaj, mund të ndiqni edhe “5 datta” më të rëndësishme të aktores së njohur shqiptare.

Artikuj të ngjashëm