Don Arbas zbulon befasinë e Arta Bajramit (FOTO)

By

Don Arbas sapo zbuloi projektin më të ri të Arta Bajramit.

Kënga quhet “Malli mka marr”, dhe këtë producenti e bëri të ditur përmes një instastory ku ka treguar se ky është projekti i radhës së motrës së tij.

Para pak javësh, Prive intervistoi Artën e cila tregoi se do të publikojë disa këngë gjatë këtij viti madje u shpreh e hapur edhe për dasma.

Artikuj të ngjashëm