Eva Longoria po pret një bebe, por sapo e dha një lajm të keq!

By

Aktorja e famshme Eva Longoria, po pret t’i vijë në jetë një fëmijë, mirëpo ajo sapo i tha lamtumirë qenit të saj të dashur Jinxy.

43 vjeçarja ka treguar se qeni i saj Jinxy ka ngordhur pasi ka vuajtur nga një sëmundje.

“Jinxy na la. Ai dha jetë në krahët e mi tek veterinari. Pati një ftohje dhe më s’mundi ta merrte veten. Ai ishte 15 vjeçar dhe mi ka mbushur këto vjet me dashuri e të qeshura”.

“Ai ishte bebja ime, para se kjo bebe të ishte në barkun tim”, ka shtuar ajo. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm