Stresi ka një plan ndryshe nga kolegët e tij të estradës

By

Stresi ka menduar një plan më ndryshe nga kolegët e tij së fundmi.

Reperi i cili u lirua nga burgu muaj më parë, po punon intensivisht në muzikë për të sjellë sa më shumë projekte të reja.

Përmes një postimi të fundit në Instagram, Stresi ka njoftuar se çdo fillim muaj deri në janar të vitit 2020, do të publikojë nga një këngë.

“Kur planet hecin siç duhet. 1 tetor 1 nentor 1 dhjetor Dhe 1 Janar”, ka shkruar ai.

“Nuk o veç gang”, është projekti i tij i fundit muzikor i cili u mirëprit nga fansat e tij./Prive.al

Artikuj të ngjashëm