Dollap si në revista: Adelina Tahiri prezanton vendin ku i mbanë veshjet (FOTO)

By

Tashmë nuk është një lajm që ajo jeton në luks marramendës.

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri, është nga ato figura publike që nuk vesh gjë tjetër pos marka të njohura botërore.

View this post on Instagram

@cedopopovski

A post shared by AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) on

Tahiri që jeton me bashkëshortin e saj në një vilë luksoze në Maqedoni, ka prezantuar vendin ku i mbanë veshjet dhe koleksionet e saj të aksesorëve.

Nga ato pak pamje, shihet që Adelina ka një dollap gjigant – ndoshta sa tërë apartamenti ynë – ku i ka të rregulluara me estetikë gjërat e saja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm