Prive zbulon: Nora dhe Era Istrefi ne bashkëpunim!

By

Janë ndër emrat më të famshëm shqiptarë, por njëra nga to tani edhe një emër ndërkombëtar.

Por Nora dhe Era Istrefi, dy nga zërat më të njohur shqiptarë, nuk kanë sjellë asnjëherë një duet dhe fansat ka kohë që po prisnin për motrat që të vijnë me bashkëpunim.

Dhe me sa duket koha për t’i bashkuar emrat e tyre në një projekt ka ardhur.

Nga burimet pranë këngëtareve, Prive ka marrë vesh se Nora dhe Era po bëjnë gati një bashkëpunim megjithatë, Era ende po pret që kompania me të cilën ka kontratë, t’i japë leje të këndojë me të motrën. /Prive.al

Image result for nora dhe era

Artikuj të ngjashëm