Doktori i Mrekullive: Cila është historia e Ferman dhe motrës së tij?

By

A po fillon një zbehje e alencës mes Tanzhu dhe Këvëllxhëm?

A do të shpëtoj punëtori i spitalit?

Cila është historia e Ferman dhe motrës së tij?

Këto përgjigje i mësoni sonte në episodin e ri të serialit “Doktori i mrekullive” në Klan Kosova.

 

Artikuj të ngjashëm