Do t’i këndojë në dasmë – Blero ka disa fjalë për Sabri Fejzullahun

By

Ka mbetur vetëm edhe pak kohë deri në dasmën e Bleros me Afronën.

Këngëtari dhe e fejuara e tij tashmë i kanë organizuar të gjitha gjërat madje kanë zgjedhur edhe artistët që do të përkujdesën për atmosferën.

Njëri prej tyre është Sabri Fejzullahu dhe Blero pati fjalë të mëdha për të.

Ai hyri në Instagram për të postuar një fotografi me të, bashkë me të cilin ishin për ta parë vendin ku do të zhvillohet dasma.

Ftesat tashmë kanë nisur të shpërndahen dhe janë super të veçanta.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë të Bleros dedikuar Sabriut./Prive.al

Artikuj të ngjashëm