Loredana i dedikon këngë vajzës së saj – Hanës (FOTO)

By

Pas bashkëpunimit me Mero, artistin turko-gjerman, me sa duket Loredana do të sjellë këngë dedikuar vajzës së saj Hanës.

Kjo u bë e ditur nga një instastory i reperes.

Ajo lëshoi pak tinguj të këngës dhe mbi video shkroi “Hana Mama”.

Loredana nuk dha më shumë detaje veçse neve na mbetet të presim deri në publikimin e saj pasi në radhë është dueti i parë i saj me Meron./Prive.al

Artikuj të ngjashëm