Do të jetë ‘verë e nxehtë’ me Kidën e Butrintin

By

Muaj më parë Prive në rubrikën “E vërtetë e pavërtetë”, ju lajmëroi se artistët e vitit të kaluar Kida dhe Butrint Imeri kanë bashkuar forcat për një tjetër hit muzikor.

 

Përmes një postimi në Instagram, Kida dhe Butrint ndanë pamjen e parë nga dueti i tyre, i cili do të publikohet së shpejti.

“Verë e nxehtë” shkroi Kida në mbishkrimin e postimit të publikuar në Instagram.

Detaje rreth datës së publikimit të këngës ende nuk dihen, por deri atëherë ne mezi po presim. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KIDA (@kida)

Artikuj të ngjashëm