Sërish në duet – Xeni e Vjollca Haxhiu lansojnë këngën e re

By

Ky është dueti i dytë i dyshes së njohur Shkëlzen Jetishi dhe Vjollca Haxhiu.

Kohë më parë ata patën lansuar këngën “Hakmarrje”, e cila ishte pëlqyer shumë nga audienca e gëzon plot 3.2 milionë klikime në Youtube.

Ndërsa tani, dyshja e famshme kanë publikuar këngën “Harroje Kaloje”, e cila po ashtu është një baladë dashurie.

Dëgjojeni këngën në linkun më poshtë:

Artikuj të ngjashëm